top of page

ПОСЛУГИ

УПРАВЛІННЯ

Компанія є лідером з надання послуг готельного аутсорстингу на території України. Впроваджена нами модель аутсорсингу спрямована на заміщення управлінсього складу Вашого закладу нашими працівниками на контрактній основі, що дозволяє не тільки оптимізувати робочі процеси та утримати контроль на відміну від стандартних договорів управління, а й зекономити кошти на утриманні численної кліькості керівницького складу.

МАРКЕТИНГ

На сьогоднішній день поняття маркетингу тісно пов'язане із позиціонуванням на ринку, розвитком технологій та персоналізованою сегментацією. Пропозиція маркетингових послуг включає впровадження повноцінної програми оптимізації маркетингу закладу (Маркетинг 2.0), розробку креативних рішень, що сприятимуть зростанню кількісних та якісних показників Вашого закладу, а також контроль маркетингових дій за допомогою глибинного аналізу та бюджетування.

ПЕРСОНАЛ

Пропонуємо підбір, навчання персоналу, оптимізацію персоналу, а також надання тимчасового персоналу Персонал Плюс+. Підбір та навчання персоналу здійснюються за допомогою спеціально складених програм Swiss Service School, що є зразком швейцарської якості. Оптимізація персоналу є новим баченням кадрового планування для готелів і ресторанів із врахуванням сезонності, завантаження та інших факторів впливу.

СТАНДАРТИ

Аудит "Таємного гостя" дозволить оцінити ефективність роботи персоналу, визначить проблемні точки Вашого закладу. Оцінка включає в себе не тільки аналіз ситуації, а й чинники задоволення гостей. Консультанти допоможуть Вам виявити критичні точки прибутковості та побачити нові можливості отримання доходу. Критерії оцінки узгоджуються з кожним клієнтом окремо, тому аудит "Таємного гостя" не залишає без уваги жодної деталі.

ФІНАНСИ

Послуги у фінансовій сфері включають в себе фінансову та ринкову аналітику. За допомогою розрахунку вторинних показників діяльності готелів та ресторанів, існує можливість глибинно дослідити тенденції розвитку ринку HoReCa. Фінансова аналітика включає в себе інвестиційний меморандум та інші продукти, що допомагають інвесторам приймати рішення щодо окремих проектів.

КОМУНІКАЦІЯ

Разом із профільним виданням Отельер&Ресторатор, Milina Outsourcing кілька разів в рік проводить профільні операційні форуми для готельєрів та рестораторів HIF Events у великих містах України. Компанія також володіє онлайн-платформою TrainPRO, що акумулює фахові онлайн-курси в різних сферах та проводить зустрічі професіоналів ринку, сприяючи конструктивному діалогу та об'єднуючи зусилля конкуренції на ринку.

bottom of page