top of page

КОНСУЛЬТАНТИ

Lyudmyla PETRUK, CEO

Lyudmyla PETRUK, CEO

mp@milinaoutsourcing.com +380677222416 +37062669885

Yana KANAFOTSKA, Deputy Director

Yana KANAFOTSKA, Deputy Director

mo@milinaoutsourcing.com +380961777798

Iryna GAPANOVYCH, Marketing & Events

Iryna GAPANOVYCH, Marketing & Events

marketing@milinaoutsourcing.com +380982989009

Iryna POLEZHAK, PR Analyst

Iryna POLEZHAK, PR Analyst

pr@milinaoutsourcing.com +380933721570

Ann BERMICHEVA, Finance Analyst

Ann BERMICHEVA, Finance Analyst

info@milinaoutsourcing.com

Andrew ZHYDYK, Sales Manager

Andrew ZHYDYK, Sales Manager

info@milinaoutsourcing.com

Yana BOYKO, Sales Manager

Yana BOYKO, Sales Manager

info@milinaoutsourcing.com

Людмила ПЕТРУК, директор Milina Outsourcing

Людмила є справжнім ентузіастом готельної справи та має глобальне уявлення про світові тенденції розвитку індустрії гостинності. Отримавши МВА у готельному та туристичному менеджменті від Університетського Центру Цезар Рітц (Швейцарія) у 2007 році, Людмила має багатий міжнародний досвід роботи у Європі та Азії. Розвиваючи та впроваджуючи послуги та рішення Milina Outsourcing, Людмила Петрук прагне покращити своїми знаннями та навичками загальний рівень якості послуг гостинності в Україні.

Яна КАНАФОЦЬКА, консультант зі стандартів якості послуг

 

Яна Канафоцька понад 9 років працює у сфері послуг та займається розвитком та вдосконаленням обслуговування клієнтів. Має закордонний досвід у стратегічному плануванні та консалтингу, проводила тренінги, метою яких було покращення сервісу. Метою своєї діяльності бачить розвиток та вдосконалення якості послуг.

Ірина ПОЛЕЖАК, PR аналітик

 

Роботу у Milina Outsourcing Ірина поєднує з активною участю у студентських міжнародних організаціях. Ірина - екстраверт та любить перебувати у центрі подій. Активна участь компанії у житті готельної і ресторанної індустрії України - її безпосередня відповідальність. Життєве кредо Ірини - Yes, I can!

Андрій ЖИДИК, менеджер з продажу

 

У торгівлі з 2007 року. Працював із кращими рестораціями та готелями Галичини. Має досвід успішного запуску продаж «з нуля». Спеціаліст у своїй галузі. Будує відносини на чесності та довірі. Керується принципом «пропонувати людям лише те, за що не буде соромно, адже світ набагато тісніший, ніж здається».

Ірина ГАПАНОВИЧ, консультант з маркетингу, PR та events

 

Ключовими напрямками діяльності Ірини є креатив, копірайтинг, івент, піар, маркетинг та мотиваційні тренінги для персоналу. Уже понад 6 років працює в індустрії гостинності. На її професійному "рахунку" два успішних запуски, робота у трьох готельно-ресторанних комплексах різного рівня, досвід промоції нічного розважального закладу.

Анна БЕРМІЧЕВА, фінансовий аналітик

 

Анна Бермічева - спеціаліст в галузі економічного та фінансового аналізу. З ентузіазмом і особливою увагою до деталей підходить до вирішення поставлених завдань. Має досвід у підборі персоналу. Впевнена, що запорукою успішної діяльності компанії є згуртована команда висококваліфікованих фахівців.

Яна БОЙКО, менеджер з продажу

 

Відносно недавно працює в готельно-ресторанному бізнесі, що дає можливість «по-свіжому» та досить не стандартно вирішити класичні проблеми на ринку HoReCa. В своєму підході Яна об'єднює мистецтво і традиції, механізми діяльності і досвід маркетологів, філософію обслуговування та концепцію формування потенційної аудиторії та знає як перемогти в серйозній конкурентній боротьбі за відвідувачів.

bottom of page