top of page

КЛІЄНТИ

Ми рівняємось на наших клієнтів та їх працівників.

Їх слова є нашими самими надійними формами оцінки.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

 

​“У червні 2013 року фахівці компанії Milina Outsourcing проводили процедуру аудиту «Таємного гостя» в ресторанах і готелях First Line Group , м. Харків. Засновник і директор компанії Milina Outsourcing, Людмила Петрук, впродовж чотирьох днів пильно вивчала сервіс в HOTEL19, ресторані Абажур, Заміській садибі Наша Дача, ресторані Чехов. Серед проведених робіт: аудит функціонування системи закладів та рекомендації щодо оптимізації виробничих процесів.

 

Отримані за результатами звіти та рекомендації повністю відповідають технічному завданню та поставленим завданням. Робота характеризується високим рівнем професіоналізму, цікавими рішеннями, якісним виконанням поставлених завдань. У зв'язку з тим, що робота подібного роду передбачає особливу відповідальність і відповідність підвищених вимог до рівня якості, хотілося б відзначити, що фахівці Компанії йшли назустріч побажанням і знаходили оптимальні рішення відповідно запитам. Всі матеріали, отримані в процесі Аудиту, мають повний комплект і характеризуються значною корисністю і цінністю. Керівництво First Line Group високо оцінює роботу експертів Milina Outsoutcing і висловлює щиру подяку Людмилі Петрук особисто.”


​​
Сім'я Ресторанів і Готелів First Line Group
 

​“Відкриття ресторану – це велика відповідальність і чималі обсяги роботи. Не завжди вдається самотужки справитись зі всіма процесами, особливо коли терміни відкриття не за горами. В моєму випадку на допомогу прийшли працівники компанії Milina Outsourcing. Вони стали для мене не тільки консультантами, а й порадниками у всіх нюансах відкриття.

 

Людмила Петрук провела тренінги для незрячих офіціантів по стандартах обслуговування, Іванна Канафоцька вказала основні нюанси роботи залів ресторану, в яких повна темрява, а їх консультант з маркетингу Ірина Гапанович стала для мене постійним радником щодо концепції закладу, рекламної компанії та промоційної діяльності. В цілому ними було розроблено та оптимізовано основні бізнес-процеси, прописано та впроваджено стандарти роботи усіх працівників. На всіх етапах будівництва Milina Outsourcing тісно співпрацювали з нами по всіх ключових моментах та створили для майбутніх гостей унікальний заклад.

 

Ми раді, що наш заклад ожив. Відвідавши Ресторан «У Темряві», наші гості отримають незабутні враження та досвід, яким зможуть з радістю ділитись з друзями. Висловлюю велику подяку команді Milina Outsourcing та надіюсь на майбутню плідну співпрацю в наступних проектах.”


​​
Тома Балджиєв, власник Ресторану "У Темряві"
 

​“Тренінг Людмили Петрук "Керування часом" надав нашим працівникам практичні методи, які дають можливість краще та ефективніше розподіляти час, в нашій роботі це вкрай важливо!

 

Людмилою було представлено багато різноманітних методів тайм-менеджменту, що дало можливість обрати для себе те, що найбільше сподобалось. Серед зон розвитку, хочу додати, що нашим не вистачало емоційної енергії від тренера, але це пов’язано з тим, що ми власне з такої компанiї і для нас це важливо В загальному залишись приємні відчуття від того, що ми з корисністю провели навчальний час! Дякую!.”


​​
Алла Максименко, координатор тренінгового центру "Холдинг емоцій "!ФЕСТ"
 

​“Людмила Петрук стала першим національним тренером, з яким Галицька Школа Гостинності розвинула результативну співпрацю. До її переваг як тренера слід віднести поєднання міжнародного і національного досвіду, професійний підхід у всьому.

 

Поєднуючи прогресивність та досвідченість, Людмила є саме тим тренером, чий приклад охоче наслідують молоді спеціалісти.”


​​
Андрій Кардаш, Галицька Школа Гостинності

 

bottom of page